Dette er vårens konfirmanter i Skaun

En av kirkene i Skaun kommune – Børsa Kirke (Foto: TMHetland CC BY-SA 3.0)

Nå nærmer det seg konfirmanttid og nedenfor finner du lista over alle som skal konfirmeres i Skaun 2019.

Skaun kirke

søndag 12. mai kl. 11

  • Ingeborg Stensønes Blækkan
  • Even Andreas Meek Bøkseth
  • John Eriksønn Drugudal
  • Magne Eriksønn Drugudal
  • Kjersti Marie Eide
  • Marius Eidsli
  • Håvard Klefstad
  • Nadia Nilssen
  • Julie Mo Samdal
  • Ingunn Solstad
  • Iver Syrstad
  • Sigrid Aarhaug

Buvik kirke

lørdag 25. mai kl. 11

  • Aleksander Østensen Bøkseth
  • Kenneth Bøkseth
  • Julie Valentine Stoen Engdal
  • Aurora Fenstad
  • Olav Kolsrud
  • Ada Kvam
  • Ole Langørgen
  • Sindre Langørgen
  • Ine Arntsdatter Leinum-Johnsen
  • Marte Myhren
  • Maren Sandvik Ryhagen
  • Sara Camilla Sneeggen
  • Isak Jonassen Stormyr

Lørdag 25. mai kl. 13

  • Stine Helesvik Aunet
  • Helle Sommerschild Brevik
  • Martine Gabrielsen
  • Sander Haaheim-Meistad
  • Oliver Kristensen
  • Sara Yang Lenes
  • Mikael Nilsen Orten
  • Martine Storvik
  • Trym Adrian Rugelsjøen
  • Nora Grace Stendahl
  • Andrea Svendsen Tronvik
  • Malin Husmo Tuven

Søndag 26. mai kl. 11

  • Amalie Therese Buljo
  • Vilde Bones-Hammervold
  • Anne Strand Gladsø
  • Helene Lyng
  • Mathias Leander Nyang
  • Gina Pelling Overskott
  • Veronika Buhaug Sjaastad
  • Tom André Bøkseth Stellander
  • Oddmund Hjelen Svanem
  • Andre Vikhals
  • Marielle Hammer Vinsnes
  • Hermine Aarvik

Søndag 26. mai kl. 13

  • Celina Farstad Dahl
  • Ola Heksem Kjellås
  • Sigurd Langmo
  • Lene Brønstad Melbye
  • Frida Pedersen
  • Julian Tingstad Sandø
  • Julie Stensvik
  • Lotte Østbyhaug

Børsa kirke

Lørdag 1. juni kl. 11

  • Marius Neeraas Amdam
  • Malin Augdal-Berg
  • Sofie Berg
  • Selma Berg
  • Peter Nickolaj Botslangen Beseth
  • Markus Hollund Johansen
  • Henrik Hommefoss Johnsen
  • Martin Liaklev
  • Patrik Naas
  • Stine Stokkan
  • Mia Sundsøy
  • Trygve Sørensen

Lørdag 1. juni kl. 13

  • Vebjørn Grøttum Bugge
  • Phillip Erlien
  • Torjus Tjelle-Heen
  • Jo Kjærem
  • Hallvard Fremo Lien
  • Julian Johnsen Mortensen
  • Johannes Rian Opland
  • Mathias Schjetne
  • Andreas Skuterud

Søndag 2. juni kl. 11

  • Oda Marie Møller Andersen
  • Olav Sverre Bårdvik
  • Lars Dørdal
  • Sander Forren
  • Daniel Grønning
  • Johanne Jensen
  • Berit Muhle Løvset
  • Nils Unsgård Riaunet
  • Ane Kornelia Øien Tangvik
  • Daniel Aas

Annonse